čtvrtek 30. ledna 2014

Akvárium

už se postupně krásně rozrostlo...Ryby řekla bych jsou už dost ochočené,stačí projít a snaží se rozbít sklo,aby na sebe upozornily..Skupina skalárů se neustále midlí,nejhorší je bílý skalár,nevím jestli je to samice nebo samec,ale to je neskutečnej útočník...vzteky se naklepává a plave bokem,aby vyprovokoval rvačku...myslím,že je to ženská:-))..Dá se do toho koukat nepřetržitě...
Minulý týden jsme byli  na zápisu.V 16 hodin když zápis trval sotva dvě hodiny jsme dostali pořadové číslo 38,nás král hvězdoslav chvílemi vypadal jak opravdu retardovanej a to jsem týden trénovala všechny možnosti,co by tak po něm mohly učitelky chtít..Vedli jsme tam jasného šampiona a po té co se ukázal v pravém světle se nás dokonce učitelka zeptala jestli nezvažujem odklad..:-):-):-)...Při dotazu na adresu jí málem upadly brejle,páč máme adresu mimopražskou,takže naše šance na přijetí jsou mizivé,asi si říkala co tam vůbec děláme.K tomu všemu si náš tatínek uprostřed zápisu musel esmskovat s šéfem..:-) Takže jsme zabodovali na plné čáře:-)))Ale co máme dělat u nás v obci je škola katastrofa a jsme taky Pražáci ,jen jsme se odstěhovali před pár lety za čáru,ale v Praze máme práci,kroužky....Nezbývá mí než obejít všechny školy v okolí a doufat ,že se někde chytnem...Chudák dítě máme za sebou 2 zápisy a ještě nás 3 čekaj...Držte nám palce...Doufám v přijetí a moje modlitba je ve stylu,loni pořadové číslo 38 vzaly,tak prosím ať ho vemou i letos:-)))....To je zoufalství:-))2 komentáře:

Ajka řekl(a)...

Míšo mě fascinujou ty pořadová čísla. U nás nic takového není. Ale viděla jsem v TV, že lidé stráví celou noc před školou, jen aby dostali pořadové číslo .... to mi připadá šílené. A pět zápisů, no to je taky síla. Ale držím palce:-)

Míša řekl(a)...

Máš pravdu,myslím,že je to tím,že si dneska rodiče mnohem víc uvědomují,že vzdělání je naprostý základ všeho a tam kde je víc škol pochopitelně hledají tu nejlepší.A že jsou rozdíly,to mohu potvrdit..DÍKY,pokud nám nás přijmou kam chceme,zařvu veřejně velké HURÁ:-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...